İzmir Havalimanı Araç Kiralama

  • İzmir Havalimanı İç Hatlar
  • 24 Saat
  • izmirairport@cheapcarshire.com
  • 08508885992

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir, Ege Bölgesinin incisi, ülkemizin en gözde tatil beldelerine sahip kentidir. İzmir havalimanı  araç kiralama bakımından zengin olan kente yerli ve yabancı turistin ulaşımını sağlamaktadır. İzmir şehir merkezine yaklaşık olarak 14 km’lik mesafede bulunan Adnan Menderes Havalimanı’ndan, yurt içi ve yurt dışı seferler yapılmaktadır. TAV tarafından işletilen havalimanının sahibi Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’dür.

Ülkemizin en işlek beşinci havalimanı olan Adnan Menderes Havalimanı’nda misafirlerin ulaşımını sağlamak için çeşitli alternatifler sunulmuştur. Bu alternatifler arasında en fazla talep göreni İzmir Havalimanı araç kiralama hizmetleridir. Havalimanında dış hatlar ve iç hatlar terminali bulunmaktadır. Her iki terminalde çok sayıda araç kiralama firması yerli ve yabancı misafirlere hizmet vermektedir.

İzmir Havalimanı Oto Kiralama ile Keşfe Çıkın

İzmir, bir günde gezilecek bir şehir değildir. Haftanızı ayırsanız yine de kentin güzelliklerini keşfetmeye yetersiz kalır. Zamanınız az ama her yeri görmek istiyorsanız İzmir havalimanı oto kiralama imkanlarından faydalanmalısınız. Bütçenize uygun olan aracı kiralayarak, toplu taşımaların sefer saatlerine takılmadan kenti günlünüze göre gezebilirsiniz. Kiraladığınız araçla hemen körfezin manzarasını görebileceğiniz bir mekana gidebilirsiniz.

Kordon, Kemeraltı Çarşısı, Kızlarağası Hanı, Saat Kulesi, Karataş Merdivenleri, Göztepe, Tarihi asansör şehir merkezinde mutlaka görmeniz gereken yerlerdir. Listeyi daha da uzatabiliriz. Biraz deniz, güneş ve kumun keyfini çıkarmak isteyenler İzmir havalimanı oto kiralama ofislerinden kiraladığı araçla Çeşme’ye, Kuşadası’na veya Foça’ya gidebilir. Tatil beldelerinde güneşin, kumun ve denizin tadı sonuna kadar çıkarılabilir.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri

Yeni bir kente giden insanlar ulaşımımı nasıl sağlarım tedirginliği olur. İzmir, yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla geldiği bir yer olduğundan ulaşım seçenekleri misafirleri rahatlatacak şekilde planlanmıştır. İzmir havalimanı araç kiralama ile kentin her yerini karış karış gezebilirsiniz. Nereye, ne zaman, nasıl gitmeliyim derdi olmadan gönlünüzde gezme fırsatını elde edersiniz.

Havalimanı şehir merkezine yakın olduğundan dolayı İzmir havalimanı araba kiralama imkanlarını genellikle bölgeyi gezmek için gelenler kullanmaktadır. Yoksa şehir merkezine ticari taksi, servisler veya toplu taşımalarla rahatlıkla geçilebilir. Bölgede çok fazla tarihi ve turistik mekan bulunduğundan dolayı kendinizin kullanacağı bir araç işinizi kolaylaştıracaktır. Araçların konforu tamamen sizin tercihinize bağlı olduğundan istediğiniz kadar lüks takılabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama Yöntemleri

İzmir yılın dört mevsimi turist ağırlamaktadır. Fakat yaz aylarında, tatillerde, bayramlarda, yılbaşında kente gelen sayısı daha fazla atar. İzmir havalimanı rent  a car ofisleri çok yoğun çalışır. Havalimanında araç kiralama için iki seçenek bulunmaktadır. Uçaktan indikten sonra araç kiralama ofisine gidip aracınızı kiralayabilirsiniz. Diğer seçeneğiniz ise internetten veya telefonla rezervasyon yaptırmanızdır.

Aceleniz yoksa ve yoğun olmayan dönemde kiralayacaksanız uçaktan indikten sonra ofise gidip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fakat yoğun zamanlarda internetten veya telefonla rezervasyon yaptırmalısınız. Yoğun dönemlerde İzmir havalimanı oto  kiralama firmalarında dahi istediğiniz marka aracı hatta hiç araç bulamayabilirsiniz. Önceden telefonla veya netten aracınızı ayırt ettirirseniz sorun yaşamazsınız. Uçaktan iner inmez kiraladığınız araca binerek İzmir’in güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama Firmaları

İzmir Havalimanı, çok işlektir ve çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Bundan dolayı İzmir havalimanı rent a car firmaları oldukça fazladır. Firmalar arasında tercihte bulunurken fiyatlar ve yılların tecrübesi dikkate alınmalıdır. Yıllardır araç kiralama sektöründe hizmet veren firma tercih edilmelidir. Firmalar şoförlü araç, filo, lüks araç gibi hizmetler sunmaktadır.

Marka ve model bazında belirlediğiniz otoyu, İzmir havalimanı  araç kiralama ofislerinden bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun araç kiralaması yapılmaktadır. Benzinli, dizel veya LPG seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Uzun süre kiralama seçeneği kısa döneme göre genellikle daha ekonomik olmaktadır. İzmir’de bir müddet kalmayı düşüyorsanız uzun dönemi tercih edebilirsiniz.

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara