İKİ TEKERLEK RUHUNU TAŞIR

Araç sahibi olmak çağımızın gerektirdiği hız doğrultusunda artık bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelmiştir. Bu gereksinime ister istemez kişisel zevklerimiz de dahil olsa da bazen bu durumu göz ardı etmek zorunda kalıyoruz. Dört tekerleği yere sağlam basan, 5 kişilik bir aile için ideal olan arabalarımız kapımızın önünde beklese de bazen aklımız o iki tekerin üzerinde, rüzgarı yüzümüzde hissettiğimiz motorsikletlerde kalır.  Bir arabanız olsun olmasın hafta sonunda güzel havayı kaçırmadan gezebilmeniz için, daha hızlı gitmeniz gereken bir yer varsa işinizi halletmeniz için arabadan daha seri hareket edebilen motorsikletinizi Erzincan motorsiklet kiralama hizmetlerinden temin edebilirsiniz. Motorsiklet kiralamayı sadece bir veya iki günlük olarak düşünmeyin. Park sıkıntısı yaşamayacağınız, kendinizi daha özgür hissettiğiniz motorsikletinizi Erzincan uzun dönem motorsiklet kiralama ile dilediğiniz süreye siz karar vererek rahatça kullanabilirsiniz.

Sadece Özgürlük mü?

Diyelim ki yemek sattığınız bir dükkanınız var. İster dürüm ister çiğköfte ister hamburger ya da ister bambaşka şeyler olsun. Dükkanınıza gelen müşterileriniz dışında daha fazla insana ulaşmak, potansiyel müşteri yaratmak ve cironuzu artırmak için paket servise başlamak istiyorsunuz fakat motorsikletler hakkında pek bilginiz yok. Bildiğiniz tek şey motorsiklet almanın başlangıç için size masraf olacağı. Sadece satın alırken ödenen meblağ ile bitse yine iyi. Bunun kaskosu var, sigortası var, bakımı var, arıza yaptı mı uğraşması var (ki bu da sizin için hem vakit hem nakit kaybı demek olacaktır), muayenesi var… Biraz daha fazla müşteriye ulaşmak isterken astarı yüzünden daha mı pahalıya gelecek yoksa?

Eğer bu düşünceler içinde kaybolup gittiyseniz ya da kaybolmak üzereyseniz hemen içinize su serpelim: Erzincan paket motorsiklet kiralama ile kendinize bir çözüm ortağı buldunuz.  Erzincan paket motorsiklet kiralama ile bilmediğiniz konuların başınızı ağrıtmasından kurtulur, kendinizi sadece yapacağınız hizmete verebilirsiniz.

Filoda Yeni Dönem

Motorsikletlerin daha seri, trafikte daha esnek olabilmesiyle meydana çıkmış bazı iş/meslek grupları başlı başına sektör oluşturur halde. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz paketçilik bunlardan biriydi.

Paket atma dışında yine çağımızın getirisi olan internet alışverişleri sayesinde bunların ulaşımını, taşınmasını gerektiren iş kolları doğmuş ve hızla büyümüştür.

Artık kargo firmaları kendi filolarını kuruyor ve hatta kişilere kurduruyorlar. Yeni bir iş fikri olarak aklınızda böyle bir şey varsa ve bir filo kurmak düşüncesi gözünüzü korkutuyorsa belki büyük başarı elde edebileceğiniz sektöre giriş yapmaktan bile vazgeçebilirsiniz. Bir filo kurmak en büyük sermayeyi gerektirecek ve bu konuda çok haklısınız. Sizi bu yükten kurtaracak Erzincan filo motorsiklet kiralama ile en yüklü sermaye saydığımız motorsiklet yükünüzü hafifletebilir böylece sizi bekleyen başarılara doğru adım atabilirsiniz. Üstelik anlaşmanızı Erzincan uzun dönem motorsiklet kiralama ile yaparsanız uzun vadede kafanızın daha rahat edeceğini görebilirsiniz.

Hem İş Hem Eğlence İçin

Ehliyetiniz var ama bir araç sahibi olmak demek sizin için alırken para, vergisi için para, bakımı için para, sigortası için para, muayenesi için para demekse eğer, işte tüm bunlardan ister günlük ister uzun dönem motorsiklet kiralama ile kurtulur, sadece o tatlı meltemin yüzünüzde bıraktığı hoşluğu hissedersiniz.

Halihazırda büyütmeye çalıştığınız işiniz var ya da bir girişimcisiniz ve size bir ya da daha fazla motorsiklet gerekiyor ama bütçeniz o kadarı için sizi oldukça zorlayacak mı? Erzincan kurye motorsiklet kiralama hem kısa dönem hem uzun dönem sunduğu kiralama hizmetleri ile çözüm ortağınız olarak yanınızda olacak. İşiniz için de eğlenceniz için de motorsiklet işini bize bırakın, siz gerisinin tadını çıkarmaya bakın.

 

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara