ÇÖZÜMLER YANI BAŞINIZDA

Türkiye’nin öğrenci şehri olarak bilinmesinin dışında kendine ait güzellikleriyle görülmesi gereken yerlerin başında gelir Eskişehir. Bu güzide şehrin en güzel yanlarından biri -özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için- gidilecek yerlerin, yerleşimlerin birbirine çok yakın olmasıdır. Bu durum ulaşımda ve dolayısıyla trafikte oldukça avantaj sağlar. Eskişehir uzun dönem motorsiklet kiralama olanakları bulunurken, Eskişehir kısa dönem motorsiklet kiralama hizmetleri de bulunur ve sizi tatilinizde ya da iş yerinizde memnun eder.

Eskişehir’de Alternatif Gezme Yöntemi

Bu güzel şehre yerli/yabancı turist olarak geldiyseniz öncelikle hoş geldiniz. Gezilecek görülecek çok yer var ve bunlar büyük şehirlere nazaran birbirine yakın ama yine de yürüyerek gitmek oldukça zor. Güzel bir yaz veya bahar ayında geldiyseniz ve ehliyetiniz varsa harika bir alternatif önerimiz var: motorsiklet kiralamak. Eskişehir motorsiklet kiralama ile tüm şehri havasını koklayarak gezebilir, yorulmadan her yerini görebilirsiniz. Porsuk Nehri’nde marşa basar, Odunpazarı’nda park etme derdi yaşamadan dar sokakların içinden rahatça geçebilirsiniz.

Eskişehir’de Paket Servis

Bu şehirde bulunan büyük üniversiteler dolayısıyla nüfusun yarısından fazlasını üniversite öğrencileri oluşturuyor. Genç insanların hizmet sektöründen beklentileri alışıldık hizmetten daha hızlı daha alternatif yolları gerektiriyor.

Bu yüzden Eskişehir’de sadece bir tost bile satıyorsanız Eskişehir paket servis hizmetinizin olması şart. Çünkü gençlik hareketli, gençlik akıyor.

‘’Zaten yeni dükkan açtım, dükkan kirası malzeme parası, faturalar var. Bir de motorsiklet almaya gücüm yetmez’’ diye düşünüyorsanız eğer, bu iş için size Eskişehir motorsiklet kiralama çözüm konusunda oldukça işinize yaracak bir yöntemle yardımcı olacak. Böylece yeni bir demirbaş alma gereksiniminden kurtulacak ayrıca motorsiklet almanın gerektirdiği diğer bakım ve resmi işlerle ayrı olarak uğraşmak zorunda kalmamış olacaksınız.

Paket servis hizmetinizle çok daha fazla müşteriye ulaşma imkanı elde edersiniz. Genç alıcının oldukça fazla olduğu Eskişehir, paket servis hizmetinin en çok sağlandığı şehirlerinden başında geliyor. Bu pazarda yerinizi almak için eksiksiz giriş yapmak önemli bir etmen.  

Daha büyük bir işletme sahibiyseniz paket servisiniz için daha fazla kuryeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Aynı anda birden fazla siparişe yetişmek, yemeklerin soğumaması ve gecikmemesi için en az 2 ya da 3 motorsiklet hatta büyüklüğünüze göre çok daha fazlasına bile ihtiyaç duyabilirsiniz. Eskişehir paket motorsiklet kiralamadan bu konuda destek alabilir, birden fazla motorsikleti demirbaş olarak almak zorunda kalmazsınız. Üstelik motorsikletleri kiralamak işini kısa zaman aralığına sığdırmak zorunda da değilsiniz. Eskişehir uzun dönem motorsiklet kiralama ile işinize yarayacak kadar motorsikleti işinize yarayacak kadar uzun dönem için de kiralayabilirsiniz.

Kiralamada Yeni Dönem

Hali hazırda yapmış olduğunuz ya da henüz fikir aşamasında olup yakın zaman içinde yapacak olduğunuz kurye hizmetleri için de gerekli olan ana malzeme yine motorsiklettir. Bu tür işler için her zaman en büyük sermayeyi ana malzeme olan motorsiklet gerektirir. Başlangıç için şirket giderini kısmak üzere motorsikleti satın almak yerine Eskişehir kurye motorsiklet hizmetinden faydalanarak motorsikleti kiralayabilirsiniz. Böylece, önce işlerinizi rayına koyabilir ardından hedeflediğiniz ciro veya karlara geldiğiniz zaman kendi filonuzu oluşturabilirsiniz. Bir filo oluşturmanın maliyeti ve arkasından gerektirdiği yasal gereklilikler ile tüm bir filonun bakım işleri gözünüzde büyürse çözüm ortağı olarak Eskişehir filo motorsiklet kiralama ile anlaşma yapabilir, istediğiniz kadar motorsiklet ile gönül rahatlığıyla filonuzu kurabilirsiniz.

Eskişehir’de sağlanan motorsiklet kiralama hizmetleri ile süresini sizin belirlediğiniz zaman aralığında gönlünüzce gezebileceksiniz. Ayrıca kişisel zevkler dışında firmalara sunulan kurye, paket ve filo gibi hizmetlerden yararlanarak işiniz için çözüm ortağı bulabilecek, böylece tüm dikkatinizi çok daha rahat bir şekilde kendi işinize verebileceksiniz.

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara