Gaziantep Motorsiklet Kiralama Hizmeti

Motorsikletle yolculuk ederken yolları, virajları, hızı ve rüzgarı hissederek seyahat etmek gibisi var mı? Motorsiklet sevdalıları eminim ne demek istediğimizi anlayacaktır. İster bireysel kullanımız için isterseniz şirketinizin filo, kurye veya paket servis lojistik ihtiyaçları için Gaziantep motorsiklet kiralama olarak kalitemiz, seyahat güvencemiz, kısa dönem veya uzun dönem ihtiyaca yönelik çeşitli kiralama seçeneklerimizle müşterilerimize yerinde hizmet veriyoruz.

Motorsiklet Kiralama Hizmeti Almanın Avantajları

Motorsiklet kiralarken genelde özelliklere pek bakılmasa da gideceğiniz yolun özelliğine (off-road, asfalt veya doğada sürüş), kiralama sürenize (kısa dönem veya uzun dönem) ve kiralama hizmeti alacağınız firmanın hijyen, bakım-onarım, güvenlik, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi özelliklerine bakarak seçiminizi yapmanız gerekir. Sizler için motorsiklet kiralama hizmeti almanın en önemli 12 avantajını sıralamak istiyoruz:

 1. Sabit Ödeme
 2. Yedek Araç Desteği
 3. Yerinde Periyodik Bakım
 4. Sürücü Eğitimi
 5. İstediğin Kadar Araç kiralama
 6. Acil Yol Yardımı
 7. Renk Seçeneği
 8. Yakıttan Tasarruf
 9. 12/24/30 Ay Kiralama
 10. Renk Seçeneği
 11. İkinci El Kaybı Bulunmaması
 12. Vergi ve Muayene Takibi, Tamir, Kasko Derdi Olmaması

Gaziantep motorsiklet kiralama servisiyle güvenlik, rahatlık ve dinamizme aynı anda sahip olun!

 

Gaziantep Motorsiklet Kiralama Avantajı ile Güvenli Yol Arkadaşlığı

Akdeniz iklimine eş değer sayılabilen bir iklim ile birlikte karasal iklim özelliklerine de sahip olan Gaziantep; Bakırcılar Çarşısı, Tarihi Antep Evleri, Gaziantep Kalesi, Zincirli Bedesten ve daha birçok eşsiz kültürel özelliklere sahip geleneksel mekanları, lezzetli mutfağı, tarihi dokusu ve yollarıyla seyahat severlerin uğrak noktalarından biri. Kısa süreli seyahatleriniz için Gaziantep kısa dönem motorsiklet kiralama ile günlük, haftalık veya aylık talebinize bağlı olarak hizmet seçeneklerimizi sunuyoruz.

Eğer uzun süreli seyahat planlamanız var ise Gaziantep uzun dönem motorsiklet kiralama servisi olarak ihtiyacınıza en uygun özelliklere sahip, istediğiniz marka ve modellerdeki motorsiklet seçeneklerimizle aylık veya yıllık kiralama planlarıyla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

Gaziantep Filo Motorsiklet Kiralama Hizmeti ile Ek Masraflardan Kurtulun

Özellikle cafe, restoran, kurye ve dağıtım sektörlerinde kullanılan paket servis motorları genellikle toplu olarak motorsikletler filo halinde kiralanmaktadır. Toplu halde kiralanan motorsiklet filolarının avantajı, motorsikletlerin alım, sigorta ve kasko masrafları ile bakım-onarım masraflarını ortadan kaldırmasıdır. Ayrıca, filo kiralama sayesinde personel riski, eğitim, donanım, takip ve bürokratik işlemleri de düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.  Kaskosu ve sigortası bulunan filo motorsiklet kiralama araçlarımız ile şirketinizin iş yükünü azaltabilir, filonuzu dileğiniz süreler boyunca istediğiniz zaman yenileyebileceğiniz kiralama kontratı ile kullanabiliyorsunuz.

 

Gaziantep Kurye veya Paket Motorsiklet Kiralama Servisi ile İşi Profesyonellere Bırakın

Günlük iş yoğunluğu içerisindeyken çalışanların mesai saatlerini düzenlemek, motorsiklet bakım, onarım, yakıt ve vb. işlemleri ile uğraşmanın ne kadar külfetli bir iş olduğunu biliyoruz. Bu noktada Gaziantep kurye motorsiklet kiralama hizmet ağımız sayesinde hem hava koşullarına bağlı olmaksızın evraklarınızı zamanında teslim edebilecek profesyonellerle çalışmış hem de zamanınızdan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Paket servis elemanları ve kurye ağımız; A2 ehliyetli, paket servis eğitimi almış, deneyimli ve presentable profesyonellerinden oluşmaktadır.  İsterseniz Gaziantep paket motorsiklet kiralama hizmetimizle iş yerinizde size özel kadrolu çalışan eleman gibi tahsis edebileceğimiz profesyonel kurye ağlarımız sayesinde iş yerinizin gider maliyetini düşürerek paket servis performansınızı ve kalitesini arttırabilirsiniz. Gaziantep uzun dönem kurye motorsiklet kiralama hizmeti, tamamen sizin talebinize bağlı olarak aylık veya yıllık dönemler halinde gerçekleştirilmektedir. Gaziantep motorsiklet kiralama servisi olarak memnun kalacağınıza emin olduğumuz hizmetlerimiz ve 7/24 müşteri desteği sunan güler yüzlü ekibimizle sizleri bekliyoruz.

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara