Giresun Motorsiklet Kiralama Hizmeti

Motorsiklet yolculuklarında virajlar, yollar, hız ve o sınırsız rüzgarı hissederek seyahat etmenin keyfine doyum olur mu? Motorsiklet tutkunları ne demek istediğimizi mutlaka anlayacaktır. Dünya markası üreticiler ve yeni model motorsiklet seçeneklerimizle Giresun motorsiklet kiralama servisi olarak hem bireysel ihtiyaçlarınız hem de şirketinizin filo, kurye veya paket servis eleman ihtiyaçları için tüm hizmetlerimizi müşterilerimize müşteri memnuniyeti önceliğiyle sunmaktayız.

 

Giresun Motorsiklet Kiralama Servisi Almanın Avantajları

Motorsiklet kiralarken genelde özelliklere pek bakılmamaktadır. Aslında gideceğiniz yolun durumu (off-road, asfalt veya doğada sürüş), kiralama süreniz (kısa dönem veya uzun dönem) ve kiralama hizmeti alacağınız firmanın hijyen, bakım-onarım, güvenlik, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi özelliklerine bakarak seçim yapmanız gerekmektedir.

Motorsiklet Kiralama Servisi olarak;

 

 • Kalite
 • Seyahat Güvencesi
 • Hijyen ve Periyodik Bakım-Onarım
 • Kısa Dönem veya Uzun Dönem Seçenekleri
 • Bireysel, Filo, Kurye veya Paket Servis Hizmetleri

ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitli kiralama seçeneklerimizle müşterilerimizin rahatlık ve dinamizmi yaşayacağı şekilde yerinde hizmet vermekteyiz. Sizler için motorsiklet kiralama hizmeti almanın en önemli 12 avantajını sıraladık:

 

 1. Vergi ve Muayene takibi, tamir, Kasko deri olmaması
 2. İkinci el kaybı bulunmaması
 3. Renk seçeneği
 4. 12/24/30 ay kiralama
 5. Yakıttan tasarruf
 6. Renk seçeneği
 7. Acil yol yardımı
 8. İstediğin kadar araç kiralama
 9. Sürücü eğitimi
 10. Yerinde periyodik bakım
 11. Yedek parça desteği
 12. Sabit ödeme

 

Giresun Motorsiklet Kiralama ile Güvenle Yolculuk Edin

Karadeniz’in her bir köşesi adeta cennete eş değer doğal güzelliklere sahiptir. Doğu Karadeniz’in, tarihi Antik Çağ’a dayanan gözde şehirlerinden biridir Giresun. Kuzalan Şelalesi, Giresun Kalesi, Kulakkaya Yaylası, Mavi Göl, Giresun Müzesi ve daha birçok tarihi ve kültürel manastır ve mekanları, Karadeniz’e özgü geleneksel yemekleri, fındığı ve doğal güzellikleriyle seyahat severlerin tercih ettiği rotaların başında gelmektedir.

Seyahat sürecinde araç kiralamanın zorluklarını bildiğimizden ihtiyacınıza en uygun özelliklere sahip, istediğiniz marka ve modellerdeki motorsiklet seçeneklerimizle kısa süreli seyahatleriniz için Giresun kısa dönem motorsiklet kiralama servisi;  uzun süreli seyahat planlarınız için ise Giresun uzun dönem motorsiklet kiralama servisi olarak;  günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralama planlarıyla sizlere en uygun hizmeti sunmaktayız.

 

Giresun Filo Motorsiklet Kiralama Servisiyle Kaliteden Ödün Vermeyin

Gittikçe artan oranda restoran, yemek ve çeşitli dağıtım sektöründeki firmalar tarafından kullanılan paket servis motorları motorsiklet filosu olarak kiralanmaya başlanmıştır. Toplu halde kiralanan motorsiklet filolarının avantajları ise; motorsikletlerin alım, sigorta ve kasko masrafları ile bakım-onarım masraflarını ortadan kaldırmasıdır. Ayrıca, filo kiralama sayesinde eğitim, personel riski, donanım, takip ve bürokratik işlemlerini düşünmek zorunda kalmadan lojistik faaliyetlerinizi kolaylıkla sürdürebiliyorsunuz.

 

Giresun Paket veya Kurye Motorsiklet Kiralama ile Servis Maliyetlerinizi Azaltın

Şirketinizde iş yoğunluğunuzun arasında personelin mesai saatlerini ayarlamak, motorsiklet yakıt ve bakım gibi işleri ile uğraşmanın zamanınızı ne kadar aldığını biliyoruz. Bu amaçla Giresun kurye motorsiklet kiralama servisimizdeki kurye ve paket servis eleman ağımız; deneyimli, A2 ehliyetine sahip, presentable, paket servis ve gerekli eğitimleri almış olan profesyonellerden oluşmaktadır. Giresun uzun dönem kurye motorsiklet kiralama hizmetimizi ise tamamen sizin talebinize bağlı olarak aylık veya yıllık dönemler halinde güncelleyebiliyorsunuz.

Giresun paket motorsiklet kiralama hizmetimizle size özel, kadrolu çalışan eleman gibi oluşturulan profesyonel kurye ağımız sayesinde hangi hava koşullarında olursa olsun evraklarınızı zamanında teslim edebilecek personellerle çalışıyor, iş yerinizin gider maliyetlerini düşürüp kaliteden ödün vermeden paket servis performansınızı arttırabiliyorsunuz.

Giresun motorsiklet kiralama olarak 7/24 müşteri desteği sunan güler yüzlü ekibimiz, memnun kalacağınıza emin olduğumuz servis kalitemizle sizlere en uygun hizmetlerimizi sunmayı bekliyoruz.

 

 

 

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara