Gümüşhane Motorsiklet Kiralama

Biliyoruz ki motorsiklet sevdalıları olarak sık sık yolculuğa çıkıp sahip olduğunuz veya kiraladığınız motorsiklet ile yaşadığınız heyecan ve özgürlük hissini tekrar tekrar yaşamak istiyorsunuz. Gümüşhane motorsiklet kiralama servisi olarak en yeni model, marka ve üreticilerle çalışıyoruz. Hem bireysel ihtiyaçlarınız hem de şirketinizin filo, kurye veya paket servis eleman ihtiyaçları için en uygun hizmeti karşılamak için buradayız.

Gümüşhane Motorsiklet Kiralama Servisi ile Yola Güvenle Çıkın

Motorsiklet kiralarken yolun durumuna (off-road, asfalt veya doğada), kiralama sürenize (kısa dönem veya uzun dönem) ve kiralama hizmeti alacağınız firmanın hijyen, bakım-onarım, güvenlik, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi özelliklerine bakarak seçim yapmanız gerekmektedir. Özellikle uzun yol için motorsiklet seyahatine çıkacaksanız yanınıza gerekli ekipmanları almanız gerekir.

Uzun süreli seyahat planlarınız için Gümüşhane uzun dönem motorsiklet kiralama servisi olarak yanınıza mutlaka almanız gereken en önemli motorsiklet ekipmanlarını sıraladık:

  • Hava şartlarına bağlı kıyafet seçimi
  • Motorsiklet siperlik camları
  • Hız sabitleyici el gazları
  • Hava destekli sele pedi
  • Kask
  • Telefon tutucu
  • Koruma Takozu
  • GPS ve Yol haritaları
  • Far, sigorta, levye takımı, tornavida gibi belli başlı ufak motor ekipmanları bulundurmanız yolculukta önünüze çıkabilecek aksaklıkları kolay atlatabilmenizi sağlayacaktır.

Gümüşhane Motorsiklet Kiralama Hizmeti ile Sizin İçin En Doğru Aracı Kiralayın

Rotanızı Doğu Karadeniz’e çevirin! Doğu Karadeniz’in tabiat parklarıyla ünlü olan şehirlerinden Gümüşhane, Limni Gölü Tabiat Parkı, Tomara Şelalesi Tabiat Parkı, Artabel Gölleri Tabiat Parkı, Taş Köprü Yaylası, Yaşmaklı Ağaçbaşı Yaylası ve diğer doğal güzellikleriyle motorsikletli seyahat severlerin tercih ettiği rotaların başında gelmektedir.

Kısa süreli kişisel veya iş seyahatlerinizde son dakika araç kiralamanın zorluklarını bildiğimizden, ihtiyacınıza en uygun özelliklere sahip, istediğiniz marka ve modellerdeki motorsiklet seçeneklerimizle Gümüşhane kısa dönem motorsiklet kiralama servisi olarak günlük, haftalık veya aylık kiralama planlarıyla sizlere en uygun hizmeti sunmaktayız.

 

Gümüşhane Filo Motorsiklet Kiralama Hizmetiyle Filo Yönetimi Emin Ellerde

Son yıllarda gittikçe artan oranda cafe, restoran, servis ve dağıtım alanında iş yapan firmalar tarafından kullanılan servis motorları, artık motor filo halinde kiralanmaya başlanmıştır. Motor filo kiralamanın avantajlarından bazıları; motorsikletlerin sigorta, kasko, alım ve bakım onarım masrafları masraflarını ortadan kaldırmasıdır. Ayrıca, filo kiralama sayesinde, kiralama faturanızı gider olarak kullanabilir, sürpriz maliyetlerle karşılaşmaz, eğitim, personel riski, donanım, takip ve bürokratik işlemleri düşünmek zorunda kalmadan lojistik faaliyetlerinizi kolaylıkla sürdürebilirsiniz.

 

Gümüşhane Paket Servis ve Kurye Motorsiklet Kiralama ile Operasyonel Maliyetlerinizi Sıfıra İndirin

İş yoğunluğunuzun arasında personelin mesai saatlerini ayarlamak, motorsiklet yakıt, bakım, onarım, hijyen gibi işleri ile uğraşmanın zamanınızı ne kadar aldığını biliyoruz. Bu amaçla Gümüşhane kurye motorsiklet kiralama servisimizdeki kurye ve paket servis eleman ağımız; A2 ehliyetli, deneyimli, paket servis eğitimi almış, hoşgörülü ve presentable profesyonellerinden oluşmaktadır. Böylece müşterilerimize zamandan tasarruf ettirerek daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlamaktayız. Gümüşhane uzun dönem kurye motorsiklet kiralama ile sizin talebinize bağlı olarak aylık ya da yıllık dönemlerle yenilenen bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gümüşhane paket motorsiklet kiralama hizmetimizle ise size özel, kadrolu çalışan eleman gibi oluşturulan profesyonel kurye ağımız ile evraklarınızı zamanında ulaştırmak adına bireysel ve kurumsal gönderi hizmeti sunuyoruz. Böylece hem tecrübeli personellerle çalışıyor hem de iş yerinizin gider maliyetlerini düşürerek kaliteden ödün vermeden paket servis performansınızı arttırabiliyorsunuz.

Gümüşhane motorsiklet kiralama servisi olarak müşteri memnuniyeti önceliğiyle her daim sizlerin yanındayız.

 

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara