İstanbul Motorsiklet Kiralama 

Kaliteli hizmetler sunan İstanbul Motorsiklet Kiralama, her daim müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyor. Firmamızın müşterilerine verdiği hizmetlerin başında, güvenli İstanbul motorsiklet kiralama seçenekleri geliyor.

İstanbul Motorsiklet Kiralama olarak müşterilere sunduğumuz araçlar;  marka değeri taşıyan, güvenli ve kalitelidir. Çok geniş aynı zamanda da genç filoya sahip olan motorsiklet kiralama firması olarak sektörde dikkat çekiyoruz. Senelerin vermiş olduğu deneyimle beraber müşterilerimize de hem konforlu hem de çok hızlı motorsiklet kiralama servislerini sunuyoruz. İstediğiniz motorsiklet model ve markalarını bizde bulabilirsiniz. Tasarım açısından eşi benzeri olmayan modellerde olan motorsikletleri, konfor ve dayanıklılık konularıyla birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

Filo Motorsiklet Kiralama Nedir?

Kafeler, kuryeciler, dağıtıcılar, online giyim firmaları ve evrak taşıma işlemleriyle ilgilenen şirketler tarafından, günümüzde İstanbul filo motorsiklet kiralama daha çok tercih ediliyor. Böylelikle sunulan hizmet hem güveli hem uygun uygun aynı zamanda da hızlı oluyor. Filo şeklinde motorsiklet kiralama yöntemi, basit olmasının yanında birde firma ihtiyaçlarıyla doğru orantılı olarak anlaşmalar yapılıyor. Toplu araçların kiralanması, firmalara önemli avantajlar sağlıyor. Filo motorsikletlerin kiralamalarında ki ilk avantaj; alımların, kaskoların ve sigortayla ilgili masrafların da dağıtımı gerçekleştirecek firma sorumluluğu altında olmamasıdır. Masrafların tümü aracın kiralandığı şirkete ait oluyor. Yani filo motorsikleti kiralık olarak alan kişinin; sigorta, kasko gibi işlemlerle ilgilenmesine gerek yoktur.

Paket Motorsiklet Kiralama

Firmamız sektörü ne olursa olsun ayırt etmeden kuryelerle çalışan tüm işletmelere, İstanbul paket motorsiklet kiralama hizmetleri sunuyor. Özellikle yoğun trafik olan şehirlerde, siparişlerinde; güvenli ve hızlı gidebilmesi için motorsiklet işletmelerinin vazgeçilmezi oluyor.

 

 

 

İşletmenize, paketleri hızlı şekilde müşterilerinize ulaştırmak adına motorsiklete ihtiyaç duyacaksınız. İşte o ihtiyacınızı çok fazla para ödeyerek motorsiklet alma yerine, sizi ekonomik bakımdan rahatlatacak kiralama yönteminden yararlanabilirsiniz. Paket motorsiklet kiralama yöntemi, her zaman işletmelerin avantajına olduğunu söyleyebiliriz.

Günümüzde küçük ve büyük işletmeler, motorsiklet alıp masraflarını ödemek yerine aylık olarak motorsikletin masraflarını sabitleme yoluna gidiyorlar. Şirketimizin de sunmuş olduğu bu hizmet; İstanbul kısa dönem motorsiklet kiralama ve İstanbul uzun dönem motorsiklet kiralama yöntemlerini kapsıyor. Motorsikletin tüm bakım ve onarım işlemleri, gerekli olan ekipmanlar ve yedek parça teminleri tamamen firmamızın sorumluluğu altındadır diyebiliriz.

Kurye Motorsiklet Kiralama

İstanbul Motorsiklet Kiralama şirketi olarak; firmanıza istediğiniz takdirde devamlı olarak İstanbul kurye motorsiklet kiralama hizmeti sunabiliriz. Bu hizmet kapsamında; özel olarak firmanıza sabit motorsikletli kurye görevini firmamız sizlere sunacak. Kurye personelimiz, motorsikletiyle birlikte mesai saatlerinde sizin personeliniz olacak. Şirketinize ait ofis dışında ki tüm yapılması gereken işlemleri eksiksiz personelimiz yapacak. Böylelikle siz de devamlı personele sahip olma ya da istihdamı tarzındaki sorunlarla asla karşılaşmayacaksınız. İstanbul kurye uzun dönem motorsiklet kiralama işlemi sayesinde; personel maliyetlerinden önemli ölçüde kar elde edeceksiniz. Aynı zamanda bu hizmet kapsamında; motorsiklet giderleri gibi tüm konulardan da muaf olacaksınız. Çünkü kiralama işlemini yaparken firmamıza; sabit fiyatlar doğrultusunda hesaplamalar yapılarak toptan ödeme yapabiliyorsunuz.

Motorsiklet Kiralama Avantajları Nelerdir?

Motorsiklet kiralama avantajlarından önce motorsikletin faydalarından genel olarak bahsedelim:

  • Yoğun trafikte zamandan tasarruf yapmamızı motorsiklet sağlıyor.
  • Vergi ödemeleri motorsikletin diğer araçlara göre daha azdır.
  • Şehrin tadını çıkarırsın.
  • Park etmeyle alakalı hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.
  • Motorsiklet kullananlar %30 daha karizmatiktir…
  • Yoldan istediğin gibi çıkma özgürlüğüne sahipsin…

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara