KAHRAMANMARAŞ’TA YÖNÜNÜ RÜZGAR BELİRLESİN

Motorsiklet denilince akıllarda beliren ilk şey genellikle özgürlük olgusu olur. Rüzgarı yüzünde ve göğsünde hissetmek insana kendini ayrı bir iyi hissettirir. Motorsikletin verdiği bu özgürlük hissi yanında, trafikte otomobile göre daha rahat hareket edebilmesi, çok daha az alan kaplaması ve esnek davranabilmesi dolayısıyla motorsikletin etrafında meydana gelen iş dalları oluşmuştur. Paket servis için motokuryelere, kargo firmalarında küçük paketlerin taşınması için motorsikletli kuryelere ihtiyaç vardır. İster hafta sonunda güzel havanın tadını çıkarmak için, ister işiniz için motorsiklet almanıza gerek kalmadan KAHRAMANMARAŞ motorsiklet kiralama seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

               

KAHRAMANMARAŞ paket motorsiklet kiralama

Son bir yılda hayatımızı yeniden şekillendiren, tüm dünyayı etkisi altına almış olan salgın yüzünden revize edilmesi gereken sektörler olduğu fark edilmiş oldu. Bu süreçte kafe ve restaurantların paket servis hizmeti hızla gelişti.

Bir işletmeci için paket servise hemen başlayabilmek göründüğü kadar kolay bir iş değildir bunun bilincindeyiz. Paket atmak için demirbaş listesinin başında bulunan motosikleti almakla iş bitmemektedir. Şöyle ki:

  • Motorsiklet için hazır bütçe gerekli
  • Motorsikletin, paketi taşımak için bir çantaya sahip olması gerekli
  • Satın alındıktan sonra aracın sigortası yaptırılması gerekli
  • Mevsime göre lastiklerin değişmesi gerekli
  • Bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekli
  • Arızalandığı zaman bizzat ilgilenilmesi gerekli (ayrıca bu maddede paket servis yaptığınız eğer tek bir motorsikletiniz varsa durum biraz daha iç karartıcı olabilir. Tek motorsikletinizin arıza yapması demek hem o sırada iş yapamayacağınız anlamına gelir hem de vakit ve nakit kaybına uğramış olursunuz.)

Yukarıdaki maddelere baktığınız zaman paket servis seçeneği gözünüzde büyüyebilir. Bunun yerine önerebileceğimiz bir seçeneğiniz daha var: motorsiklet kiralamak.

Motorsiklet kiralayarak ekstra ilgilenmeniz gereken tüm sorumluluklardan muaf olmuş olursunuz. Yapmanız gereken tek şey hangi motorsikletin sizin vereceğiniz hizmeti daha iyi karşılayacağını belirlemek olacak. Sigortası ve bakımları tarafımızca hali hazırda yapılmış olan motorsikletler arasında paket servisinize en uygun aracı seçebilirsiniz. Böylece bir deneme süreci yaşayabilir, işlerinizin yolunda gidip gitmediğine bir motorsiklet almaya gerek kalmadan bakabilirsiniz. Temennimiz elbet işlerin umduğunuzdan daha iyi gitmesinden yana. Paket servise devam etme yönünde karar verdiğiniz zaman yine motorsikletin uğraştırıcı işleriyle ilgilenmek istemezseniz KAHRAMANMARAŞ uzun dönem motorsiklet kiralama ile yolunuza devam edebilrsiniz.

İşlerimi Büyütüyorum

Paket servis hizmetinizi deneme sürecinden sonra tek bir motorsikletin yeterli olmayacağı gerçeğini göreceksiniz. Maksimum yarım saatte adrese teslim edilmesi gereken siparişlerde, şehrin iki farklı ucundan aynı anda gelen siparişler ter dökmenize neden olabilir. Hem yemeğin çıkma süresi, hem yolda geçirilecek zaman göz önününe alındığında ve yemeğin sıcak gitmesi gerektiğini de eklersek tek bir motor sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmeyebilir. Bunun için KAHRAMANMARAŞ filo motorsiklet kiralama hizmeti tam olarak böyle durumlarda size yardım için hazır bulunuyor olacak.

 Sadece Paket Servis İçin mi?

Sunduğumuz hizmetler kapsamında sadece kafe & restaurant, çiğ köfteci, tostçu vb. yerler için geçerli olan paket servis motorsiklet kiralama hizmetimiz bulunmuyor. Bununla birlikte evden alışverişin oldukça artış gösterdiği bu dönemde kuryelerin de ne kadar yoğun çalıştığını biliyoruz. Bunun için firmanıza destek olarak yararlanabileceğiniz KAHRAMANMARAŞ kurye motorsiklet kiralama ile yetişmekte zorlandığınız teslimatlara hız kesmeden devam edebilirsiniz. Kurye motorsiklet kiralama sadece günlük olarak acil ihtiyaçlarınıza cevap vermekle kalmaz. Teslimatlarınızın zamanlarına ve çokluğuna göre ayarlayabileceğiniz KAHRAMANMARAŞ kurye kısa dönem kiralama ve KAHRAMANMARAŞ kurye uzun dönem kiralama ile çalışma şeklinize destek olacak çözümler sunuyoruz.

               

 

 

 

 

 

 

               

 

               

               

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara