Kars Motorsiklet Kiralama

Hayat hızlandıkça insanlarında hızlanmaya ihtiyacı olur. Artık bir ihtiyaçtan da öte bir zorunluluk haline gelen hızlı ve çabuk ulaşım motorsikletlerle sağlanabilmektedir. Farklı firmalar hem satım hem kiralama hizmeti sunarak motorsiklete erişimi kolaylaştırmıştır.  Sadece şahsi kullanım için değil firmalarınız içinde Kars filo kiralama, kurye kiralama, paket kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Motorsiklet Kiralama

  • Şahıstan ya da firmadan motor kiraladığınızda mutlaka yazılı hale getirin elinizde yazılı bir belgenin olması karşılaşabileceğiniz sorunlar için iyi bir güvence olacaktır.
  • Hem ucuz hem faydalı bir hizmet olan motorsiklet kiralama için belli bir yaş kriteri bulunmaktadır. Elektrikli motorsikletler için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Farklı sınıftaki motorsikletler için farklı yaş sınırları bulunmaktadır.
  • Bazı firmalar yaş sınırı dışında farklı şartlar da koyabilmektedir.
  • Ödeme konusunda da motorsiklet kiralama ücretleri farklılık gösterir. Bazı firmalar ön ödeme talep ederken bazıları ödemenin tamamını önceden alır.
  • Periyodik bakım hizmeti, zorunlu sigorta giderleri, motosiklet muayene ücretleri ücrete tabidir. Bununla beraber bazı firmalar kaza sebebiyle oluşacak maddi hasarı ücret dışında tutar.
  • Kiraladıktan sonra oluşacak her arıza 24 saat içinde bildirilmelidir.
  • Kazaya karışmanız durumunda detaylı bir kaza tutanağı tutturmak çok önemlidir. Aksi takdirde hoşunuza gitmeyecek sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Dönemsel Kiralama

Motorsiklet firmaları size farklı opsiyonlar sunarak istediğiniz ve ihtiyacınız olan hizmeti sunarlar. Kars uzun dönem motorsiklet kiralama veya Kars kurye kısa dönem kiralama seçenekleri motorsiklet kiralayabilirsiniz. Kısa dönem kiralamalar için süre genelde en az 24 saat olacak şekilde belirlenir. Uzun dönem için ise firmalar en az 15-30 günlük antlaşma yaparlar. Tek araç kiralamalar ve filo kiralamalar için belirlenen minimum süre farklı olabilir. Maksimum süre için genelde bir süre olmasa da bazı firmalar 30 ay gibi bir süre belirleyebilir. İyi bir fayda zarar denklemi yaptıktan sonra kısa dönem veya uzun dönem motor kiralayabilirsiniz.

Uzun dönem de kısa dönemde kiralasanız sigorta işlemi yapılarak araç güvenceye alınır. Sigorta için ek ödeme talep edilebilir.

KARS Filo kiralama

Özellikle pandemi gibi bir süreçte şirketiniz, restoranınız veya marketinizin bir filoya ihtiyacı olabilir. Motorsiklet firmaları ve piyasa hakkında kısa bir araştırma yaptıktan sonra farklı ücretlendirmeler göreceksiniz. Ayrıca filonuz için kiralayacağınız motorsiklet sayısı fiyatı değiştirir. Bu sebeple fiyatlar hakkında ortalama bir şey söylemek pek mümkün değil. Filolar için en az 3, bazı firmalarda ise en az 5 motor kiralama şartı vardır.  Filolar için genelde aylık kiralama yapılır. Filonun aksesuarları genellikle karşılanmaz. Filo kiralamak firmanızı geliştirmeniz, büyütmeniz için faydalı olacaktır.

Kurye Kiralama

Kurye kiralamaları için Ptt dışında birçok kargo firması da hizmet vermektedir. Kurye kiralamaları da uzun dönem ve kısa dönem şeklinde yapılmaktadır. Çabuk bozulan ürünler satıyorsanız, ürününüz kırılgan ve dikkatli taşınması gereken bir parçaysa, önemli evraklar taşıyacaksanız kurye kiralamanız yerinde olacaktır. Uzun süreli kiralamalarda anlaşma yapmanız gerekebilir. Ancak tek seferlik kurye hizmeti talep edecekseniz işinizi telefon görüşmesiyle halledebilirsiniz.

Motorsikletleri kiralamanın birçok faydası vardır. Ancak dikkatli şekilde kullanmanız gerektiğini unutmamak gerekir. Hız her zaman fayda sağlamayacaktır. Ne tür motorsikleti kiralarsanız kiralayın belgelerinizi tam olarak teslim edin, detaylıca bilgi alın ve bulunduğunuz şehre özel bir durum veya kural varsa bunları göz önünde bulundurun. Doğru tipte motorsikletlerle otobana çıkın. Trafiği ve kendinizi tehlikeye atmayın.

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara