Kastamonu Motorsiklet Kiralama

Modern zamanın en büyük avantajlarından biri ulaşımın kolay olmasıdır. Teknoloji geliştikçe çeşitlilik artsa bile motorsikletler hız konusunda hep tercih edilmiştir. Satın almasanız dahi motorsiklet kiralayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Çeşitli kiralama seçenekleri ile farklı modelde ve farklı sürelerde motorsiklet kiralayabilirsiniz. Kiralama işlemi için önemli noktaları ve faydalanabileceğiniz hizmetleri internet üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Bazı firmalar araçları aldığınız yere tekrar teslim etmenizi talep ederler. Bazı firmalar ise aracı teslim almak için dilediğiniz yere sürücü gönderir. Aracın sigortası hizmete dahil olsa da sizden kaynaklı ihmallerde firmalar hasarı sizden tahsil eder. Sürücü kaynaklı hasar ve ihlaller kapsamına şunlar girer:

 • Sürücünün kaza sırasında alkol veya herhangi bir uyuşturucu madde etkisinde olması
 • Yasal hız sınırlarını aşması
 • Araçları karayolları dışında kullanması
 • Kaza sonrası ilk 48 saat raporun kiralama ofisine iletilmemesi
 • Kiralama sözleşmesinde ismi yazılı olanlar dışında kullanılması
 • Araç ruhsatında belirtilen yük haddi dışında taşıma yapılması
 • Aracın kaza yerinde terk edilmemesi ve ofise haber verilmemesi

Kiralama yaptıktan sonra birçok sorumluluğunuz olacaktır:

 • Aracı kullanmadığınız zaman kilitli tutmalısınız
 • Hasara neden olabilecek kötü hava koşullarına karşı aracı korumalısınız.
 •  Doğru yakıtı kullanmalısınız
 •  Yağ düzeylerini kullandıktan sonra kontrol etmelisiniz.

Kastamonu Uzun Dönem Motorsiklet Kiralama

Işiniz için veya şahsi kullanımınız için uzun dönem kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için belli bir yaş ve ehliyet kriterine sahip olmanız gerekmektedir.

 • Elektrikli motorsiklet türleri için; en az bir yıllık ehliyetiniz olmalı ve 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir.
 • Ekonomik, kompakt araçlar için; en az 2 yıllık ehliyetiniz olmalı ve 21 yaşını doldurmuş olmak gerekir.
 • Standart ve daha üst gruplar için; en az 3 yıllık ehliyetiniz olmalı ve 25 yaşını doldurmuş olmak gerekir.

Bunlara ek olarak bazı firmalarda uzun dönem kiralamalarda en az 30 gün süreli antlaşma yapmak gibi şartlar da mevcuttur. Ayrıca motor rezerve ederken ön ödeme talep edilir. Ön ödeme miktarı firmadan firmaya değişmektedir.

Çoğunlukla motosiklet Kiralama ücretinin içine trafik sigortası dahildir. Herhangi bir vergiye de tabi tutulmazsınız. Motosikletlerin tüm bakımları, lastik güvenilirliği tamamen anlaştığınız firmaya ait sorumluluklardır. Ancak kiralama yaparken güvenliğiniz için mutlaka motoru kontrol edin.

Kastamonu Kurye Kiralama Hizmeti

Kuryeler ulaşım ve paket işlemlerinizi hızlıca halletmenizi sağlayan hizmetlerdir. Kastamonu kurye motorsiklet kiralama hizmeti kısa dönem ve uzun dönem olarak ikiye ayrılmaktadır. Uzun dönem kiralama hizmetinden şirketiniz için tercih edebilirsiniz. Uzun vadede kiraladığınız antlaşmalı kiraladığınız kurye ile dilediğiniz ürünü dilediğiniz gün ve saate müşterilerinize iletebilirsiniz.  Kira için ödeyeceğiniz miktar seçtiğiniz motorsiklete ve süreye göre değişir.

Kastamonu kurye kısa dönem kiralama hizmetini ise tek seferlik işler için kullanabilirsiniz

Motorsiklet kiralama hizmetinden faydalanmanın birçok avantajı vardır. Öncelikle hızlı ve pratik bir ulaşım aracıdır. Buna ek olarak ekonomiktir. Çok bakım gerektirmez, çok fazla yakıt harcamaz, Doğa dostudur. Az yakıt harcadığı için havayı otomobile nazaran daha az kirletir. Ufaklardır trafikte kolaylık sağlar. Büyük bir şehirde yaşıyorsanız uzun süre trafikte kalmanızı önler. Motorsikletinize monte edeceğiniz çeşitli aparatlarla yük taşımanızı kolaylaştırır.

Filo Kiralama Hizmeti

Türkiye’nin birçok yerinde firmalar, restoranlar, kafeler,  internetten satış firmaları daha çok tercih edilmektedir. Müşteriye daha hızlı hizmet verebilmek için motorsiklet filosu kiralamaktadır.  Ayrıca kiralama yapmak için internetten form doldurmanız yeterli olacaktır. Bazı firmalar sadece motoru sağlarken, bazı firmalar filo sürücülerini de sağlarlar.

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara