Kayseri Motorsiklet Kiralama Hizmeti

Ulaşım araçları her dönem insanların ihtiyacı olmuştur. Motorsiklet insanlara ilk etapta güvenli gelmese de kuralına göre kullanılan her şey yaşamınızı tehlikeye atmayacaktır. Eğer hızlı, pratik ve ekonomik olarak seyahat etmek istiyorsanız Kayseri motorsiklet kiralama hizmeti güzel bir seçenektir. Şahsınız ve firmanız için bir veya birden fazla motorsiklet kiralayabilirsiniz. Kiralamalarınız uzun dönem veya kısa dönem olabilir.  Motorsiklet kiralarken uzun dönem veya kısa dönem fark etmeksizin firma ile antlaşma imzalamanız daha güvenli olacaktır.

Motorsiklet Kiralamak İçin Gerekenler

Motorsiklet ehliyetiniz yoksa resmi olarak iş yapan hiçbir firma motorsiklet kiralamanıza müsaade etmeyecektir. Motorsikletin kiraladığı ismin üzerine mutlaka motor ehliyeti kayıtlı olmalıdır. Eğer kendi adınıza değil firmanız için kurye veya filo kiralayacaksınız motoru kullanacak elemanınızın ehliyeti ve yaşı göz önünde tutulacaktır. Elektrikli motorlarda 18 diğer motorsikletlerde ise en az 21 yaşı doldurmuş olma şartı aranır. Üst klasman motorlar için ise 25 yaşı doldurmuş olmak ve 3 yıllık ehliyete sahip olmak şarttır. Sadece ehliyetiniz var olması bazı firmalar için yeterli gelmemektedir. Kiralayacağınız motor tipine göre ehliyetiniz kaç yıllık olduğu önem arz etmektedir. Bu sebeple ehliyetiniz olsa dahi istediğiniz motoru kiralayamadığınız için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Motorsiklet nasıl kiralanır?

Kiralama işlemi online yapılabildiği gibi yüz yüze de gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon esnasında ödemenin %25-%50'sini ön ödeme olarak vermeniz gerekebilir.

Sigorta, yıpranma bedeli ve vergiler kiralama ücretine dâhildir. Aracı teslim alırken herhangi bir arızası olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Aracı kullanmaya başladıktan sonra da yağını ve tekerliklerdeki hava düzeyini kontrol etmeniz önemlidir.  Kiraladığınız motorsikleti, şehrin her tarafında kullanamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Örneğin; scooter tarzı bir motorla otobana çıkamazsınız.

Online kiralama işlemlerinde, bazı firmalarda aracı kuryeler bırakır. Bazı firmalarda ise sizin gidip almanız gerekebilir. Bu gibi detayları mutlaka antlaşma sırasında konuşmanızı tavsiye ederiz.

Kayseri Uzun Dönem Motorsiklet Kiralama

Motorsiklet kiralayacağınız süre hem ödeyeceğiniz ücreti hem de size sunulacak hizmetleri belirler. Firmalar antlaşmalarını paketler halinde sunar. Uzun süreli kiralamalar en az 30 gün kısa süreli kiralamalar ise en az 24 saatlik antlaşmalar düzenlenmektedir.

Kayseri Kurye Motorsiklet Kiralama

Şahsi kullanım dışında firmanız için kurye veya filo kiralama yapabilirsiniz. Kayseri kurye motorsiklet kiralama hizmeti kapsamında günlük veya uzun dönem kurye kiralaması yapabilirsiniz. Kayseri kurye kısa dönem kiralama hizmeti kapsamında günlük kurye kiralayabilirsiniz. Uzun dönem kurye kiralamalarda ise aylık kiralama yapabilirsiniz. Bu şekilde ürünlerinizi, önemli belgelerinizi veya istediğiniz herhangi bir paketi kuryeler ile hızla iletebilirsiniz.

Kurye hizmetinin yanında filo hizmeti kiralayabilirsiniz. Filo hizmeti sayesinde market zincirleri, restoran zincirleri, internetteki alışveriş siteleri filolar kullanarak hem takipçilerini hem müşterilerini artırırlar.

Motorsiklet Kiralamanın Faydaları

Ekonomik: Hem kira için ödeyeceğiniz miktarın az olması hem az yakıt harcaması sebebiyle motorsikletler ekonomiktir. Bakım masrafları da arabalara göre daha azdır.

Hız: Boyutları ve hafiflikleri sebebiyle hem pratik kullanım sağlar hem hızlı ulaşım imkanı verir. Motorlar kitlenen trafikte büyük bir araca göre daha kolay hareket etmenizi sağlayacaktır.

Doğa dostu: Motorsikletler diğer taşıtlara göre daha az zararlı gaz salınımı yapar bu sebeple doğa dostudur. Petrol, gaz gibi yenilenemeyen kaynakları daha az tüketir.

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara