Kilis Motorsiklet Kiralama

Kilis, Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan şehirlerden biridir. Büyük – küçük fark etmeden her şehrin bir trafik sorunu vardır. Fakat bu sorunu ortadan kaldıracak ve size keyifli bir yolculuk yaşatacak bir çözüm önerimiz var. Bu nedir diye merak ediyorsanız,  KİLİS motorsiklet kiralama diye cevap veririz. Yazımızın devamında kiralama işlemleri nelerdir, evrakları nelerdir? Bunlardan bahsedeceğiz.

İşletmeleriniz için Motorsiklet Kiralayın!

Kilis gibi bir şehirde işletmeniz varsa özellikle restoran gibi paket servis hizmetiniz varsa bu konuda yazımızın size çok faydası olacaktır. İşletmenizin, müşteriye paket hizmetini daha hızlı sunmasını istiyorsanız KİLİS paket motorsiklet kiralama veya işletmenize birden fazla motorsiklet kiralamak için KİLİS filo motorsiklet kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz. Bu kiralamalar sayesinde işletmeniz zora girmeyecek ve siz istediğiniz kadar motorsiklete uygun fiyatlarla sahip olabileceksiniz.

Motorsikletlerin Süresini Siz Belirleyin!

İşletmeniz için kiralayacağınız motorsikletin kısa vadeli veya uzun vadeli olmasına siz karar verebilirsiniz. Öncelikle KİLİS kurye kısa dönem kiralama işlemini gerçekleştirir dener ve memnun kalırsanız ve müşterilerinizi de hızınızla memnun etmek isterseniz, KİLİS kurye uzun dönem kiralama işlemine çevirebilirsiniz. Bu sadece KİLİS kurye motorsiklet kiralama konusunda değil dilerseniz normal bir motorsiklet kiralama işleminde de KİLİS uzun dönem motorsiklet kiralama seçeneğini seçebilirsiniz. Yani kiralayacağınız motorun kurye motor, paket motor, filo motor olması bir şey değiştirmez. Uzun dönem mi, yoksa kısa dönem mi? Kiralayacağınıza siz bakar ve karar verirsiniz. Motorsiklet kiralayabilmeniz için gereken şartlar bu şekildedir:

  • Scooter ve mopet araçlar ise; En az 1 yıllık ehliyete ihtiyacınız var ve en az 18 yaşında olmanız gerekiyor.
  • Ekonomi, kompak araçlar için; 2 yıllık ehliyet ve 21 yaş kuralına uymalısınız.
  • Standart veya daha üst araçlar için; En az 3 yıllık bir ehliyet ve en az 25 yaş kriterine uyum sağlamalısınız.
  • Lüks ve yüksek grupta olan bir motorsiklet için; 5 yıllık bir ehliyetiniz olmalı ve 28 yaşınızda olmalısınız.

Bu yazımızın, sizlere işletmeniz için bir motorsiklet veya filo motorsiklet kiralamadan önce bilgi vermesini umut ediyoruz.

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara