Kırıkkale Motorsiklet Kiralama

Restoranlar, paket servis yapan işletmeler motorsiklet kiralamayı en çok kullanan işletmelerdir. Motorsiklet kiralama işlemini gerçekleştiren işletmeler son yıllarda oldukça artış göstermiştir. Yüklü bir masraf altına girip motorsiklet almaktansa, motorsiklet kiralamak müşterilere çok daha cazip gelmektedir.

Motorsiklet Kiralama Şartları ve Sigorta

KIRIKKALE motorsiklet kiralama için 2 senelik ehliyet şartı ve en az 21 yaşında olmanın şartı vardır. KIRIKKALE filo motorsiklet kiralama ile beraber A2 ehliyete sahip olan ve yaşadığınız ili ayrıntılı olarak bilen kurye çalışanlarını da bulabilirsiniz. Bu kişiler genellikle işinde deneyimli, hızlı ve profesyonel olan insanlardır. Motorsiklet satın almak yerine sizlere uygun koşullarda ister kısa, ister uzak dönemlerde tercih edilebilecek bir hizmettir. Restoran gibi işletmeler için KIRIKKALE uzun dönem motorsiklet kiralama motorsiklet paketini düşünebilirsiniz. Kısa dönem motorsiklet kiralamak için genellikle en kısa süre 3 gün ya da 36 saat olmaktadır. Sınırsız kilometre, trafik sigortası, yerel vergiler, kask da fiyatlara dahildir. Ancak kasko sigortası, ekstra hizmet seçenekleri fiyata dahil olmamaktadır. Trafik sigortası motorsikletlerin başka araçlara ve sürücülere vereceği herhangi bir maddi, manevi zararı geçerli limit şeklinde karşılamaktadır, fakat kanunların belirlediği limitlerin daha da fazlası üzerinde kaza olması trafik sigortasının değil tamamen müşterinin kendi sorumluluğundadır; olası kaza sonucu ücretini müşteri ödemektedir.

Kurye – Paket Motorsiklet Kiralama

Küçük işletmeler için yeni bir motorsiklet alma masraflarına girmektense,  KIRIKKALE kurye motorsiklet kiralama hizmetinden yararlanmak küçük işletmeler için oldukça mantıklıdır. Motorsiklet kiralama fiyatlarını aylık olarak sabitleme imkanı elde edebilirsiniz. KIRIKKALE kurye kısa dönem kiralama motorsikletler genellikle deposu full şekilde değil, boş olarak kiralanmaktadır ve kiralanacağı zaman yakıtın doluluk seviyesi ne durumda ise aynı şekilde o seviyede teslim edilmektedir. Motorsiklet  verildiği depodan az olarak teslim edilirse kiralama ücretini etkiler. KIRIKKALE paket motorsiklet kiralama dağıtım amacı ile kiralanan motorların bakım, kasko, sigorta giderlerini de ortadan kaldırmakla beraber kiralayan işletmelere büyük bir kolaylık sunmaktadır. KIRIKKALE kurye uzun dönem kiralama paket servisi için kullanılmakta olan araçlar günümüzde birçok işletme tarafından gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara