Konya Motorsiklet Kiralama 

Her yıl artan araç sayısıyla birlikte özellikle büyük şehirlerde trafikte çok fazla vakit kaybeder olduk. Özellikle mesai başlangıç ve bitiş saatlerindeki trafikte eve veya iş yerimize ulaşmak zorlaştı. Otomobil artık hayatlarımızda bir lüks olmaktan çok ihtiyaç haline geldi. İşte tam burada alternatif bir araç olarak motosiklet karşımıza çıkıyor.

 

Motosiklet kullanımın kolaylığı, trafikte sağladığı avantaj ile birçok sektörde de günümüzde kullanılır hale gelmiştir. Sadece trafikte sağladığı avantaj değil, güzel bir pazar gününde ılık rüzgarı hissederek yolculuk yapma fikri de iki tekerin en güzel yanlarından. Motosikleti bir kez deneyimleyen kişilerin bu tutkunun peşinden gittiğini çokça duymuşluğumuz vardır.

İster İş İster Keyif

Dolayısıyla motosiklet hem tutkunlarının hem de işini daha çabuk, daha hızlı halletmesi gerekenlerin başvurduğu bir ulaşım aracı halinde. Eğer kendinize ait bir motosikletiniz yoksa KONYA motorsiklet kiralama ile iletişime geçerek bir motosiklet kiralayabilirsiniz. Böylece iki teker üzerinde gitmenin rahatlığının tadına siz de varabilirsiniz. Motosiklet kiralarken dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta var:

  • Ehliyet sahibi olmak
  • Gerekli ekipmanınızın bulunması
  • Sözleşme süresine karar vermek
  • Sözleşme imzalamak

Kiralayan her firmanın kendine ait sözleşme şartları olacağını aklınızda bulundurun. Motosiklet kiralama süreniz sadece kısa vade olmak zorunda değil. KONYA uzun dönem motorsiklet kiralama ile dilediğiniz sürede motorsiklet kiralayabilirsiniz.

Kişisel tercihlerin dışında motosikletin kullanım alanları en çok kargo firmaları ve paket servistir. Bir uygulama ile alışveriş yapmak, yemek söylemek artık çok basit. Hal böyle olunca kargo, kafe ve restaurantların vazgeçilmezi motosiklet olmuştur.

                Eğer yemek satmak üzerine bir dükkanınız varsa paket servis cironuzu artıracak en büyük destektir. Mekanınızın kısıtlı yer ve sandalyeye sahip olması yeri geldiğinde müşterinizin geri dönmesine sebep olur. Ya da daha büyük bir yeriniz varsa bile mesai saatindeki bir çalışanın ofisinden çıkıp size gelmesi pek de kolay olamayacaktır. Günümüzde paket servis müşterilerin ve işletmecilerin olmazsa olmazıdır. Elemanların giderleri, dükkanın kirası, faturaları, tedarikçileri derken sıfırdan paket servis işine girmek gözünüzü kokutabilir. Yeni bir motor almak, bakımları ve masraflarıyla uğraşmak, aldığınız motora paket atabilmek için çanta taktırmak… Her biri gözünüzde gider hanesine kalem kalem yazılırken bir de tüm bunları yapabilmek için harcanması gereken zamanı nereden bulacaksınız? İşte tam bu noktada KONYA kurye motorsiklet kiralama ile çalışmak size büyük kolaylık sağlar.

                Kendi İşinize Odaklanın

                Paket servis yapmak demek potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz demektir. Bu pazara açılmanız için reklam yapmalı, broşür hazırlamalı hatta kampanya yapmalısınız. Bir kampanya bile hazırlamak için oturup tüm menüdeki ürünlerin maliyetlerini hesaplarken aklınız bir de motosiklette kalmasın. ‘’Hangi markanın hangi modelini nereden ne kadara bulurum, gerekli ekipman var mıdır, ne kadardır, sigorta işlemlerini nasıl halledeceğim?’’ gibi sorunların hepsini bir kenara koyun. KONYA kurye kısa dönem kiralama ve KONYA kurye uzun dönem kiralama seçenekleriyle yola devam edebilirsiniz. Hangi dönemin sizin için daha yararlı olacağına karar vermeniz yeterli.

                Paket servise başlamak için KONYA paket motorsiklet kiralama ile anlaştıktan sonra işlerin nasıl gittiğine bir bakabilirsiniz. Yemeklerinize güveniyorsanız, doğru pazarlama taktiği ve güler yüzlü bir kurye ile cironuz gözünüzün önünde artacaktır. Tanınmaya başladıkça sipariş sayınız da yükselecektir. Biri doğu yakasından biri batı yakasından aynı anda siparişleriniz gelmeye başladığında anlayın ki KONYA filo motorsiklet kiralama ile çalışmanızın vakti gelmiş. Tek bir motorla yetiştiremediğiniz işleriniz için de çözüm ortağı olarak burada olacağız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara