MARDİN’İN EN YENİ HİZMETLERİNDEN: MOTORSİKLET KİRALAMA

Şüphesiz Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir Mardin. İç içe geçmiş taş evleri yüzyıllardır gelen giden herkesi selamlar. Midyat’ta gezmelere doyamayacağınız bambaşka bir dünya bulacaksınız. Otobüs durakları bile taştan yapılmıştır. Midyat’ta evlerle birlikte ahenkli bir görünüm sunabilmek adına tasarım bu yönde şekillenmiştir.  Mardin’de sizi eski Mardin ve yeni Mardin karşılar. Eski Mardin, Midyat’ın devamı gibi taş evlerle örülüdür, yeni Mardin ise yüzyılımızın hızlı şehirlerinden biridir. Mardin’i ziyarete geldiyseniz ve kalacak gününüz sınırlıysa bu güzelliklerin hiçbirini kaçırmadan gezebilmeniz için MARDİN motorsiklet kiralama hizmetinden faydalanmanızı öneririz. Havayı içinize çekerek, trafik derdi olmadan görülmesi gereken onlarca yerin birini bile atlamadan rahatça gezebilirsiniz. Mardin’i görmeye geldiyseniz çok şanslısınız, Mardin’de yaşıyorsanız en şanslı insanlardan birisiniz.

 

Mardin’de Motosiklet Kiralama Hizmetleri

Her şeyin hızla geliştiği günümüzde şehirler de aynı hızda büyümeye devam ediyor. Yüzyılımıza damgasını vuran tabirlerden biri: hız. Bilgiye hızlı ulaşırız, bir yerden bir yere artık daha hızlı gideriz, daha hızlı yemek yeriz, daha hızlı alıveriş yaparız. Bu kadar hıza yetişebilmek için sektörler kendilerini sürekli revize ederler. Edemeyenler ise maalesef silinir giderler. Hızlı yemek ise yine yüzyılımızın getirilerinden biridir. Sektör ise buna şu şekilde cevap verdi: paket servis.

Bulunduğumuz yerden hiç kalkmadan (ister evde olalım ister iş yerinde hatta bir parkta, bankta oturuyorken) sipariş veririz ve yemeğimiz bize gelir.

Eğer yemek satan bir dükkanınız varsa bu hıza ayak uydurmak gerekli. Mekanınızda ağırlayamayacağınız potansiyel müşterilerinize hizmet götürmek cironuzu artıracak en önemli yollardan biridir. MARDİN paket motorsiklet kiralama ile paket servis deneme sürecinize hemen başlayabilirsiniz. Böylece bir motosiklet almadan, vergisi, sigortası ve bakımları gibi ekstra ilgi isteyen işleriyle uğraşmadan sadece işinize konsantre olabilirsiniz. Deneme sürecinde iyi giden işleriniz için, kafanızın daha rahat olmasını tercih ederseniz MARDİN uzun dönem motorsiklet kiralama hizmetinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

 

Kuryelikte Yeni Dönem

Günümüzde hızla gelişmeye devam eden sektörlerden biri de kargoculuktur. İster ikinci el alışveriş olsun ister mağazaların internet sitelerinden, online alışverişin artması daha fazla kargo kullanımı gerektiği anlamına geliyor. Buradan hareketle bazı kargo firmaları, kendi filolarını oluşturan şahıs şiketleriyle çalışmaya başladırlar bile. Eğer siz de bir kargo firmasına bağlı filo kurmak gibi bir işe girmeyi düşünüyorsanız ama maliyetinden çekiniyorsanız MARDİN kurye motorsiklet kiralama ile yola çıkmayı deneyebilirsiniz. Motosikleti almakla bitmeyecek bir süreçte sizi;

  • Vergiyle
  • Sigortayla
  • Bakımla,

uğraşmaktan kurtaracak olan bu yöntem ile işe küçük bir giriş yapabilirsiniz. Girdiğiniz yeni işin nasıl ilerlediğini ve detaylarını öğrendikten sonra, işinizle daha rahat ilgilenmeye devam edebilmenizi sağlayacak olan MARDİN kurye kısa dönem kiralama ya da MARDİN kurye uzun dönem kiralama seçeneklerinden biriyle yolunuza  devam edebilirsiniz.

                Tek bir motorun yeterli olmadığı tecrübeye eriştiğiniz zaman birden fazla motosiklete ihtiyaç duyacaksınız. Birden fazla motorun ise gerektirdiği tüm ihtyaçlar artmış olarak karşınıza çıkacak. Bunu da yine MARDİN filo motorsiklet kiralama ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

 Her Zaman Destekte

Yukarıda bahsettiğimiz durumlar dışında hali hazırda açık olan firmanıza belli bir süreliğine destek ekipman gerektiğinde çözüm ortağı olarak yanınızda oluruz. Pandemi sürecinde artan paket servis ve kargo işlerinde geçici bir dönem olarak artan işleriniz için demirbaş olarak satın almak istemediğiniz motosikletlerin yerine, kiralama yöntemine giderek uğraşılması gereken ayrı bir yükten kurtulmuş olursunuz. İşinizin yetişmesi için öngördüğünüz zaman dilimi için kısa dönem ve uzun dönem olarak kiralayacağınız motosiklet seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara