Mersin Motorsiklet Kiralama Hizmeti

Motorsikletler trafikte ulaşımı kolaylaştıran harika araçlardır. Eğer kısa sürede ve hızlı bir şekilde yolculuk etmek isterseniz Mersin motorsiklet kiralama tam size göre. Bu hizmetten faydalanmak için internette kısa bir araştırma yapmak yeterlidir.  Yakınlarınızda güvenilir bir araç kiralama firması bulduktan sonra gerekli belgeleri imzalayıp ihtiyacınıza göre Mersin uzun dönem motorsiklet kiralama veya Mersin kısa dönem motorsiklet kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetleri sağlayan firmalar size; filo kiralama, kurye kiralama, kısa dönem kurye kiralama gibi farklı seçenekler sunmaktadır.

Motorsiklet Kiralamanın Faydaları

Motorlu taşıtlar ülkemizde her zaman pahalı ürünler olmuştur. Bütçenizin motorsiklet satın almaya yetmiyor oluşu bu ihtiyacınızı gidermeye engel değildir. Bu durumda motorsiklet kiralama hizmeti yardımınıza yetişecektir. Makul fiyatlara kiraladığınız farklı tipteki motorsikletlerle ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilirsiniz.  Ancak kiralamak istediğiniz aracın özelliklerinin fiyatı ve alacağınız performansı etkileyeceğini unutmamalısınız.

Motorsikletler hızları ve boyutları sebebiyle trafikte size kolaylık sağlayan araçlardır. Motorlar kitlenen trafikte büyük bir araca göre daha kolay hareket etmenizi, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca kurye ve paket servis hizmetlerinin aksamadan ilerlemesini sağlar.

Motorlar ekonomiktir. Büyük bir aracın koca yakıt deposunu doldurmak için vereceğiniz paranın yarısı ile motorsikletinize yakıt alabilirsiniz. Bu sayede daha az yakıt ile aynı mesafeyi alacağınız motorsikletlerle hem cebinizi hem doğayı korursunuz.

Park sorunu yaşamazsınız. Motorlar çok yer kaplamaz. Bu sayede çok kalabalık mekanlarda bile park problemi ile karşılaşmazsınız. Gideceğiniz yerin metrelerce uzağına araç park edip yürümeniz gerekmez.

 

Motorsiklet Kiralamak İçin Genel Şartlar ve Bilmeniz Gerekenler

1.) Motorsiklet kiralamak için ehliyetinizin kaç yıllık olduğu ve kaç yaşında olduğunuz önem arz etmektedir.

  • Elektrikli motorsiklet türleri için; en az bir yıllık ehliyete sahip olup, 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir.
  • Ekonomik, kompakt araçlar için; en az 2 yıllık ehliyet ve 21 yaşını doldurmuş olmak gerekir.
  • Standart ve daha üst gruplar için; en az 3 yıllık ehliyet ve 25 yaşını doldurmuş olmak gerekir.

2.) Bazı firmalar kiralama için minimum bir süre belirlemiştir. Örneğin; motorsiklet kiralamak istediğinizde en az 24 saatlik bir sözleşme yapmanız gerekir. Motorsikleti daha kısa bir süre için kullanacak olsanız dahi ödemenizi en az 24 saat üzerinden yapmanız gerekecektir. Uzun süreli motorsiklet kiralamaları için de genelde en az 30 gün üzerinden sözleşme sağlanır.

3.) Araç kiralarken, rezervasyon esnasında ön ödeme talep edilir. Ön ödeme miktarı firmadan firmaya değişmekle beraber ortalama %20-%25 oranındadır.

4.) Kiraladığınız motorsikleti, şehrin her tarafında kullanamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Örneğin; scooter tarzı bir motorla otobana çıkamazsınız.

 

Mersin Filo Motorsiklet Kiralama

Restoran zincirlerinin en önemli parçalarından biri de paket servisidir. Paket servisin hızı restoranınızın puanını ve tercih edilme oranını etkiler. Bu sebeple firmalar motorsiklet filosu kiralamayı tercih eder. Bu tarz kiralamalarda aylık ödeme sistemi uygulanır. Genel sigorta ve kask ücrete dahilken teslim alma/etme ücretleri her zaman ücrete dahil edilmeye bilir.

 

Mersin Kurye Motorsiklet Kiralama

Bazen eşyalarınızı veya satışını yaptığınız bir ürünü kargo ile yollamak yeterince hızlı değildir. Bu sebeple tek telefonla moto-kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Bazı firmaların ürünleri kısa sürede çürüdüğü veya özelliklerini kaybettiği için hızlı bir şekilde gerekli yerlere ulaştırılmalıdır. Bu durumda Mersin paket motorsiklet kiralama veya Mersin uzun dönem kurye motorsiklet kiralama hizmeti birçok firmanın işini kolaylaştıracaktır. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanarak kazancınıza artı bir değer katacaktır.

 

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara