Motorsiklet Kiralama

İşletmenizin çeşitli teslim ihtiyaçlarını yerine getirmeniz için motorsiklet kiralama yoluna gidebilirsiniz. Teslimat işlemleri için motosiklet tercih edilmesi özellikle şehir trafiğinden etkilenmeden teslimatın yapılmasından dolayı avantaj sağladığı gibi yakıttan da ciddi oranda tasarruf sağlamaktadır. Motosiklet kiralanması evresinde ise tercihlerinizi bu alanda deneyimli ve profesyonel şekilde hizmet vermekte olan firmalardan yana yapabilirsiniz. Cheap Car Hire firması her zaman kiralama işlemleri sırasında profesyonel bir hizmet sunduğu gibi yaygın hizmet alanı sayesinde sizlere her zaman en avantajlı imkanları sunmaktadır.

 Motorsiklet Kiralanması Ne Kadar Süre İle Yapılabilir?

Motosiklet kiralamak isteyen firmalar genellikle sözleşmelerini ne kadar süre ile yapabileceklerini merak etmektedir. Cheap Car Hire firmasının bu alanda farklı teklifler sunduğu görülmektedir. Firmadan motosiklet kiralamak istediğiniz zaman 3, 12, 24 ve 30 aylık olacak şekilde kiralama işlemlerinizi yapma yoluna gidebilirsiniz. Yapacağınız bu kiralama işlemleriniz sırasında ihtiyaçlarınıza göre süreç kararı verebilirsiniz. Uzun dönem motorsiklet kiralama imkanı veren firma, sözleşmenizi uzatmak istediğiniz evrede sizlere öncelik tanıyarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sözleşmenizi uzatmanıza da destek sağlamaktadır.

Kaç Tane Motosiklet Kiralaması Yapılabilir?

Firmaların ihtiyaç duyduğu motosiklet sayısı değişim gösterebilmektedir. Bazı firmalar çok sayıda motosiklete ihtiyaç duyarken bazı firmalar ise sadece bir tane motosiklete ihtiyaç duymaktadır. Kurye motosiklet kiralama işlemleri yapılacağı sırada Cheap Car Hire firmasından kiralama yoluna gittiğiniz takdirde istediğiniz sayıda motosiklet kiralaması yapabilirsiniz. Firma sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz kadar ve belirtmiş olduğumuz sürede motosiklet kiralama imkanlarını sunmaktadır. Firmada sunulan motosiklet seçenekleri son derece kullanışlı olduğundan dolayı kullanım noktasında da herhangi bir sıkıntı meydana gelmemektedir.

Motosiklet Kiralamanın Avantajları Nedir?

Özellikle paket servisi yapan işletmeler için motosiklet olmazsa olmazlar arasındadır. Son dönemlerde motosiklet kiralamanın ön plana çıkmasının sebebi ise; işletmelere maddi olarak ciddi avantaj sağlaması olarak söylenebilmektedir. Paket motorsiklet kiralama imkanı sayesinde paket servisi yapan işletmeler motosiklet satın alarak ciddi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan kiraladıkları motosikletler sayesinde paketlerini müşterilerine teslim edebilmektedir. Bunun yanı sıra kiralama işlemleri sırasında sözleşmeniz gereği motosikletin bakımları ve kaza durumlarında tamirleri firmalar tarafından karşılanmaktadır. Bir motosiklet kiraladığınız zaman siz herhangi bir şeyle uğraşmak zorunda kalmadan gerekli bütün işlemlerden faydalanabilir ve sizlere sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Özelikle iş yoğunluğunuza bağlı olarak kiralamış olduğunuz motosikletlere ek motosiklet ihtiyaçlarınız olduğu zaman yine Cheap Car Hire firmasıyla iletişime geçerek ek motosiklet kiralama yoluna da gidebilirsiniz. Bu şekilde hizmetlerinize aksamadan ulaşmaya devam eder.

Kiralanan Motosikletin Arızalanması Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Filo motosiklet kiralama yoluna giden firmalar genellikle kiralama işlemlerinde arıza veya bakım gibi işlemlerin olması durumunda bu işlemlerin nasıl yerine getirilmekte olduğunu merak etmektedir. Motosiklet kiralanması durumunda arıza durumu meydana geldiği zaman Cheap Car Hire firması müşterilerine 24 saat içerisinde destek vererek arıza incelemesine almaktadır. Aynı zamanda firma yapılan periyodik bakımları, sigorta işlemleri, muayene işlemleri ve kaza durumlarında meydana gelen giderleri kiralama bedelinin içerisinde sunmaktadır. Kiralama bedeline yaşanan bu durumlarda dahil olduğu için sonrasında ödeme işlemleri sırasında farklı bedellerle karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Firmadan kiralamış olduğunuz motosiklet 1000 km yapmış olduğu zaman firmaya bilgi verilmesi gerekir. Sonrasında ise kullanılan özel yazılımlarla beraber 2000 km’lik periyotların denk geldiği tarihler belirlenir ve bakım işlemleri yapılır.

Motosiklet  Kazası Yaşandığı Zaman Yapılması Gerekenler

Kurye uzun dönem motosiklet kiralama imkanlarından veya kısa dönem kiralama hizmetinden faydalandığınız sırada herhangi bir kaza yaşanma durumları da söz konusu olabilir. Bu tarz durumlar meydana geldiği zaman ise işlemlerin doğru bir şekilde yerine getirilebilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. İlk olarak mutlaka yasal olarak da geçerli olan bir kaza tutanağının tutulması gerekir. Çoklu kaza durumu yaşandığı zaman anlaşmalı veya polis tutanağı tek taraflı kazalar meydana geldiği noktada ise polis tutanağı tutunması gerekmektedir. Cheap Car Hire firması bu tutanaklar kapsamında hasar uzmanlarıyla beraber gerekli yönlendirmeleri de yerine getirmektedir.

Kısa dönem motorsiklet kiralama veya uzun dönem kiralama yoluna gidildiği noktada tercih etmiş olduğunuz firmanın sizlere kiralama sırasında vermiş olduğu hizmetler de önem arz etmektedir.Cheap Car Hire firması bir kiralama işlemi yapıldıktan sonra gerekli evrakların teslim edilmesiyle beraber motosiklete 72 saat içerisinde gerekli müdahaleyi yerine getirmektedir. Bu süreç içerisinde onarım ve bakımlar yapılarak motosikletiniz sizlere teslim edilir. Kaza sonucunda motosiklet kullanılamayacak duruma geldiği takdirde ise firma sizleri bekletmeden yeni bir motosiklet vererek mağduriyetinizi gidermektedir.

Cheap Car Hire Firması Hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?

Cheap Car Hire, motosiklet kiralama hizmetlerini 5 yılı aşkın bir süredir sunan firmalar arasında yer aldığı için hizmet ağını da geliştirmiş konumdadır. Firma ülkemizde 25 şehirde yaygın bir şekilde hizmet verirken her şehirde aynı hizmet kalitesini sunmaya ayrıca özen göstermektedir. Firmanın Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Tekirdağ, Kırklareli, Bursa, Edirne, Balıkesir, Çanakkale, Kırıkkale, Çankırı, Eskişehir, Çankırı, Aydın, Burdur, Denizlik, Kocaeli, Aydın, Muğla, Manisa, Zonguldak, Bilecik, Edirne ve Bolu’da hizmetlerini vermektedir.

KİRALAMA TALEPLERİNİZİN TAMAMINA 0850 888 59 92 NUMARALI ÇAĞRI MERKEZİMİZDEN TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara