MUĞLA’DA  MOTORSİKLET KİRALAMA HİZMETİ

 

Motorsiklete sahip insanların bunu bir tutku haline getirdiği konusunda ortak bir görüş var. Bir otomobile sahip olunsa bile açık havada seyahat etmek, rüzgarın göğsünüze vurması, trafikte esnek hareket alanı sağlayan motosikletin yeri her zaman başkadır. Motorsiklet sadece bir binek aracı olarak görülmez. Motorcuların kendi aralarında ayrı bir dayanışmaları bile vardır. Hele Muğla gibi Ege’nin en güzel kentlerinden birindeyseniz, güzel havanın tadına doyabilmek ne mümkün. Kışın bile ılık olan bir havaya sahip olan Muğla’da en çok tercih edilen araçlardan biridir motosiklet. Eğer yaz tatili için geldiyseniz Muğla’nın o eşsiz havasını soluyarak gezebileceğiniz en doğru araç yine motosiklettir. Bunun için MUĞLA motorsiklet kiralama ile anlaşarak arabaya tıkılıp kalmadan Muğla sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz. Tatilinizin uzunluğuna göre yararlanabileceğiniz diğer bir seçenek ise MUĞLA uzun dönem motorsiklet kiralama. Eğer sezonluk olarak geldiyseniz günü birlik kiralama hizmeti dışında uzun dönem kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz.

İş İçin Kiralama

Motosikletin trafikte sağladığı avantajlar su götürmez bir gerçek. Daha az alan kaplaması, daha seri ve esnek hareket edebilmesi sayesinde farklı sektörlerde demirbaş olarak kullanımı giderek yaygınlaştı. Paket servis ve kargo bunlardan ikisi iken artık market alışverişlerimiz için de hatta evraklarınız bir şehirden öbürüne hızlıca taşınacaksa motosikletin yararlarından faydalanır hale geldik. Gelişen bu sektörlerle birlikte motosiklete olan ihtiyaçta da artış olmuş oldu.

Bu sektörlerden birindeyseniz ya da bu sektörlerden birine girmeyi düşünen bir girişimceyseniz maliyet hesabı yaptığınız zaman demirbaş olarak motosiklet almak, vergisi, sigortası ve bakımları ile uğraşmak vakit ve nakit kaybı olarak gözükebilir. Eğer yeni giriş yapacaksanız MUĞLA paket motorsiklet kiralama ile kendinizi ve işlerinizi deneme sürecine başlayabilirsiniz. Paket servis yapmanın artılarını ve eksilerini tartabileceğiniz bu dönemi, motosikleti satın almak yükü altına girmeden geçirebilirsiniz. Kendinize deneme için ayrıdığınız sürenin sonunda vereceğiniz karar doğrultusunda MUĞLA kurye kısa dönem kiralama ya da MUĞLA kurye uzun dönem kiralama yöntemlerinden biri ile yolunuza devam etme seçeneğiniz mevcut. Bir işletmeci olarak motosiklet kiralamanın size şu yönde artıları olacaktır:

  • Motosikletin vergileri ile uğraşmanız gerekmez
  • Motosikletin sigortası ya da muayenesi ile uğraşmanız gerekmez
  • Motosikletin bakımları ile uğraşmanız gerekmez

Yukarıdaki işlemlerin tamamı tarafımızca takip edilir. Size sadece işinizi takip kalacaktır.

Yeni Dönem Paket Servis Modelleri

Gelişmeye devam eden sektörlerde paket servis artık sadece kafe & restaurant ya da fast foodçuların kullandığı bir yöntem olmaktan çıktı. Artık market alışverişleriniz için çarşı pazar gezmenize ya da markete gitmenize bile gerek kalmadan istediğiniz ürünler kapınıza kadar geliyor. Bir süredir var olan bu hizmeti daha hızlı hatta anlık bir zaman dilimine kadar indirdiler. Bunu ise yine motosiklet aracılığı ile yapabilmek mümkün oldu.

Seyahat İçin Kiralama

Market alışverişlerinin paket servisi hizmetini veren bir firma iseniz siparişlerinizin yoğun olduğu zamanlarda yetişmekte güçlük çekerseniz  MUĞLA kurye motorsiklet kiralama ile çözüm ortağı bulmuş olacaksınız. Elinizin altında yetişmesi gereken onlarca sipariş varken işinizi gücünüzü bırakıp motosiklet almaya pek imkan olmaz. Ya da yedekte bir motosiklet tutmak, durduğu yerde aküsünün bitmesi gibi bir riskle karşılaşmak demek olabilir. Bunlar yerine günlük ya da size uygun bir zaman dilimi için motosiklet kiralayabilirsiniz. Ayrıca MUĞLA filo motorsiklet kiralama seçeneği sayesinde işlerinizin yoğun dönemini kolayca atlatabilirsiniz. Geçici bir dönemin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için demirbaş olarak motosiklet almanıza gerek kalmamış olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara