NEVŞEHİR’İN YENİ SEKTÖRÜ MOTORSİKLET KİRALAMA

Motorsiklet dendiği zaman iki tekerlek üzerinde hissedilen özgürlük algısı gelir akıllara. Motorsikletin verdiği bu özgürlük hissi yanında otomobile göre trafikte sağladığı avantajlar da vardır. Daha az alan kaplaması, daha esnek ve seri hareket edebilmesi sayesinde trafikte daha rahat  edilebilmesini sağlar. Bir motorsiklet sahibi olmadan önce ehliyetinizi de aldıysanız eğer  NEVŞEHİR motorsiklet kiralama ile hem kendinizi deneme şansı yakalayabilirsiniz hem de o özgürlük hissine adım atabilirsiniz.

Motorsikletli Sektörler

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz motosikletin avantajları sayesinde gelişmiş iş kolları vardır. Bunlardan biri kuryeciliktir. Kuryecilik karşımıza kafe & restaurant ve yemek satan dükkanların kullanmış olduğu paket servis, market alışverişlerinde başlamış olan yeni dönem paket servis ve kargo firmaları tarafından hızlı teslimat için kullanılan kuryecilik olarak karşımıza çıkar.

 

Motorsikletin Avantajları

Yemek satan bir dükkanınız varsa cironuzu artırmanın en iyi yöntemlerinden biri paket servistir. İş yerinizde ağırlayamayacağınız müşterilerinize yemek götürmek, hem müşteri memnuniyetini artırır hem de cironuzu. Hatta küçük bir dükkana sahip olup sadece paket servis yaparak işlerini büyüten insanlar da vardır. Bu tür işletmelere en net örnek olarak çiğ köftecileri verebiliriz. Eğer siz de paket servise başlamayı denemek istiyorsanız ama motosiklet almak istemiyorsanız NEVŞEHİR paket motorsiklet kiralama ile deneme sürecine girebilirsiniz. Böylece motosiklet alarak ayrıca ilgilenmeniz gereken;

  • Motorsikletin sigortası
  • Motorsikletin bakımları
  • Motorsiklerin muayenesi
  • Motorsikletin vergisi

gibi motosikletin getirileri olan ayrıca ilgilenilmesi gereken işler bizim sorumluluğumuzda olacak. Tüm bunlar ile genel olarak uğraşmak istemeyip sadece işinize odaklanmak isterseniz NEVŞEHİR uzun dönem motorsiklet kiralama ile vadesine sizin karar vereceğiniz zaman dilimine kadar genişletilebilir. Böylece uzun vadede işinizin ayrıntıları sizi yeterince uğraştırırken motosikletin sorumluluğunu biz üstleniyor olacağız.

Bir Diğer Model: Motokuryelik

Yemek paket servisi dışında hızla gelişen diğer bir paket servis modeli ise motosiklet ile alışveriş teslimi yapmak. Eğer bir girişimciyseniz ve bu yeni gelişen sektörde yer almak istiyorsanız ilk yapacağınız şey tabii ki maliyet hesabı olacaktır. Maliyet hesabınızda en çok yeri kaplayan kalem şüphesiz ki işinizin demirbaşı olacak olan motosiklettir. Çünkü böyle bir işe girmek için en az gereken motosiklet sayısı ikidir. Hatta koşullara göre iki motosiklet en alt limit olmayabilir çünkü böyle bir sektörde filo ile çalışmak gerekir. Hal böyle olunca motosikletleri almak dışında her bir motosiklet için ayrı ayrı yapılması gereken işlemler mevcut olacak. Yeni girdiğiniz ve öğrenmeye çalıştığınız bir sektörde bu gibi işlerle zaman kaybetmemek lehinize olacaktır. Böyle bir dönemde NEVŞEHİR kurye motorsiklet kiralama ile yola çıkmak size vakit kazancı olarak geri dönecektir.

NEVŞEHİR filo motorsiklet kiralama seçeneği ile tüm filonuzu kiralayarak uzun uğraşlardan kurtulabilirsiniz. Kiralama yöntemi işi öğrenme zamanınızda tüm enerjinizi işinize vererek önünüze    çıkacak sorunları çözebilmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra NEVŞEHİR kurye kısa dönem kiralama ya da NEVŞEHİR kurye uzun dönem kiralama seçeneklerinden yararlanarak hangi vadede işinizin daha rahat çözüleceğini düşünürseniz ona göre seçim yapma olasılığınız her zaman mevcut.

Nevşehir motosiklet kiralama hizmetleri olarak sunduğumuz çözüm yöntemleriyle işinize destek olmaya her zaman hazırız. Dilerseniz yeni kuracağınız işinizde dilerseniz hali hazırda motosiklet üzerine çalışan işinize destek ekipman sağlayarak çözüm ortaklığınız için buradayız. İşlerinizin yoğun olduğu zamanlarda ya da arızalanan motorunuzun yerine yedek destek olarak başvuracağınız yöntemlerden biri de motosiklet kiralamaktır. Sadece işinize en uygun motosikleti seçmeniz yeterli olacak.

 

 

               

 

 

 

               

 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara