Günümüzde hemen hemen her şey kolayca ve rahatlıkla kiralanabiliyor. Bunun en temel sebebi de bazı eşya ve aletlerin kiralanınca satın almaya göre çok daha fazla kâr elde ediliyor olmasıdır. Bu eşyalardan biri de motorsiklet. Motorsiklet; iki tekerlekli bir araçtır ve hız yapmaya, kuryelerin ve bazı motor severlerin ulaşımına yardımcı olan bir araçtır. Motorsiklet denilen araç çok uzun zamanlardır dünya üzerinde insanların kullanımına sunulmaktadır. İnsanlar motorsiklet aracını genellikle hızlı olduğu ve rahat bir sürüş yapılabildiği için tercih eder ve severler. Zaten bir aracı sürerken rahatlık ve hız çok önemlidir. Çünkü ulaşımın olmazsa olmazı ilkeleridir bunlar. Ama motorsiklet sahibi olmak o kadar da kolay değildir. Maliyeti insanları yorabilir ve cebinizi yıpratabilir. Bu yüzden de motorsiklet aracı bazı zamanlar satın alınırken bazı zamanlar kiralanır. Bu motorsiklet kiralama hizmeti Türkiye'nin diğer bütün şehirleri gibi Ordu ilinde de bulunmaktadır. Eğer Ordu şehrinde yaşıyor iseniz ve motorsiklet kiralama işlemine ihtiyacınız var ise bu gayet basit ve mümkündür, Ordu motorsiklet kiralama hizmeti ile bu ihtiyacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ordu'da motorsiklet kiralamanın farklı alternatif ve şekilleri de mevcuttur. Mesela, uzun sayılabilecek bir zaman dilimi için motorsiklete ihtiyacınız olabilir. Bunun için yapılması gereken işlem de çok basittir. Ordu uzun dönem motorsiklet kiralama hizmeti ile istediğiniz zaman dilimi kadar motorsiklet kiralayabilirsiniz. Hem uzun dönem kiralamalarda bi nebze olsa bile kâra geçmeniz mümkündür. 

Ordu'da Kuryeler İçin Motorsikletin Önemi 

Ülkemizin karadeniz bölgesinde yer alan güzîde şehrimiz Ordu'da kuryecilik çok büyük önem taşımaktadır. Bunun nedeni ise elektronik, kırtasiye, kozmetik ve yemek alışverişlerinin yanı sıra market alışverişlerinde bile internetten sipariş verme alışkanlığının artmasıdır. Hatta bu durum geleneksel bir hâl almıştır desek hiç de yanlış olmaz. Ordu'da bulunan işyerlerinin çoğunun Ordu kurye motorsiklet kiralama hizmeti ile motorsiklet araçlarını kullanarak kuryecilik işlemlerini yaptığını söyleyebiliriz. Motorsiklet kiralamanın bu alternatifli durumu da kendi içindeki seçenekler ile farklılaşmaktadır. Bu seçenekler; Ordu kurye uzun dönem motorsiklet kiralama ve Ordu kurye kısa dönem motorsiklet kiralama şeklindeki motorsiklet kiralama işlemleridir. Ordu ilinde 19 tane ilçe ve belediye, 772 tane de mahalle bulunmaktadır. Bu ilçeler; Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey ve Ünye adlı ilçelerdir. Bu ilçelerden merkeze ya da merkezden ilçelere bazı ulaştırma servisleri Ordu paket motorsiklet kiralama hizmeti ile yapılabilmektedir. Paket servisi özellikle beslenme sektörü için çok önemli bir hizmettir. Çünkü özellikle öğrenciler için paket gıdalar çok büyük bir önem taşımaktadır.  

Toplu Şekilde Motorsiklet Kiralama 

Genellikle işyerleri ve firmalar ulaşım hizmetleri için çalışanlarına araç kiralarlar. Bu araçlar bazen araba olurken bazen motorsiklet olur. Bu araçların kiralanma süreleri de kiralanacak araçların sayıları da şirket bünyesinde çalışan kişilerin sayısına ve firmanın büyüklüğüne göre değişir. Araçlar tek tek kiralanabiliyor iken toplu bir şekilde de kiralanabilmektedir. Bu kiralama şekline filo kiralama denir. Bu kiralama şekli hem araba hem de motorsikletler için kullanılabilmektedir. Bu işlemler Ordu ilinde de yapılabilmektedir. Ordu'da bu şekilde araba kiralamaya Ordu filo araba kiralama, motorsiklet kiralamaya ise Ordu filo motorsiklet kiralama işlemi adı verilir. Toplu şekilde kiralamak kalabalık işyeri ve şirketler için çoğu zaman avantajdır. Ayrıca filo kiralamanın çok daha farklı avantajları da vardır. Bazı vergi ve cezalardan muaf tutulabilirsiniz mesela. İşyerlerinin büyük çoğunluğu filo kiralama hizmetini tercih etmektedir. 

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara