Şırnak Motorsiklet Kiralama


ŞIRNAK motorsiklet kiralama işlemi paket servisi yapan restoran işletmeleri için son yıllarda oldukça revaçta olmaktadır. İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan, kalabalık ve trafik yoğunluğu fazla olan şehirlerde işletme sahipleri için motorsiklet satın alıp ve onların trafik sigortasını, kaskosunu, bakımını yaptırarak çok masrafa girmektense daha ekonomik olan ŞIRNAK uzun dönem motorsiklet kiralama işlemine başlamıştır. Motorsiklet kiralama hizmeti bir zamanlar otomobil kiralama hizmeti kadar ilgi görmüyorken, son beş senedir oldukça popüler oldu.

Motorsiklet Kiralamanın Faydaları

Müşterilerin kiraladığı motorsikletler için trafik sigortası, sürücünün trafikte diğer taşıtlara verebileceği maddi ya da manevi zararları belirli bir ölçüde karşılamaktadır. Kanunların belirlediği ölçünün üzerinde verilebilecek herhangi bir zararda kiralama şirketi mesuliyet kabul etmemektedir. Böylece motorsiklet almaktansa, kiralamak daha kolay ve masrafsızdır. ŞIRNAK kurye motorsiklet kiralama oranı günümüzde otomobil kiralama sayısının da oldukça üzerine çıkmaktadır. ŞIRNAK filo motorsiklet kiralama ile birlikte işletmelerin dağıtımını yapacakları paket servis işlemi çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Filo motorsikletler ile ilgili onarım, sigorta, bakım gibi giderler halledilmekte ve müşterileri uğraştırmayarak zamandan tasarruf imkanı sunulur. Motorsiklet satın almak ve kiralama arasındaki hem ekonomik tasarruf hem zamandan tasarruf kıyaslandığında motorsiklet kiralamak müşterilere çok cazip gelmektedir.

Kurye Motorsiklet Kiralama

Küçük ya da büyük işletme fark etmeksizin motor satın almak yerine ŞIRNAK kurye uzun dönem kiralama hizmeti birçok masraftan kaçınarak daha ekonomik şekilde araç temin edilebilecek bir yöntemdir.  ŞIRNAK kurye kısa dönem kiralama ya da uzun dönem kiralama kalabalık, yoğun trafiğe sahip olan ve büyük şehirlerde bulunan işletmeler için A2 ehliyetine sahip, işinde deneyimli ve profesyonel, trafikte kurallara uyan, kişisel emniyet araç ve ekipmanlarına özen gösteren çalışanlar ile çalışmak oldukça avantajlıdır. ŞIRNAK paket motorsiklet kiralama ile sadece aylık masraflar ödenir ve diğer masraflar kiralama şirketine ait olmaktadır. Paket servis ile beraber kask, cep telefonu, kıyafet koruyucu ekipmanlar, yeni taşıma çantası gibi imkanlar da sunulmaktadır. Firmalar satın almak yerine birçok avantajı sayesinde motorsiklet kiralamayı seçmektedir.

Şimdi Ücretsiz Uygularımızı İndirin !

Rezervasyon Ara